Kredyty Gotówkowe Wrocław

Zadzwoń pod poniższy numer

 

Kredyt Gotówkowy

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych na rynku dlatego
warto zastanowić się  przy wyborze odpowiedniego dla siebie kredytu jak i banku żeby wynegocjować  najlepsze warunki kredytowe co skutkuje mniejszym obciążeniem finansowym w późniejszym czasie
Która oferta jest dla Ciebie najlepsza?

Czasami warto skorzystać z pomocy doświadczonego eksperta finansowego, który będzie w stanie wskazać konkretne wady i zalety danego rozwiązania dlatego decydując się na współpracę ze mną, mogą Państwo liczyć na kompleksowe porównanie różnych ofert. Zaproponuję Tobie najlepsze rozwiązania na odpowiednim poziomie jak i dobiorę i zrobię analizę najlepszego i najkorzystniejszego  rozwiązania.
kwota kredytu do 250 000
okres kredytowania 144 miesiące
oprocentowanie od 5.99 %

Kwota kredytu do

%

Oprocentowanie od

Okres kredytowania w miesiącach

Adres

54-001 Wrocław

ul. Stanisławowska 47

Telefon

tel. 727 936 256

 

Biuro czynne

Pon. – Piąt.:  08.00 – 20.00

Sobota: 09.00 – 16.00

Najważniejsze wymagania dotyczące kredytobiorcy:

 

Osoba fizyczna, posiadająca PESEL,
Mieszkająca i uzyskująca dochody na terenie Polski lub krajów sąsiadujących,
Posiadająca zdolność kredytową zgodnie z zasadami oceny ryzyka kredytowego,
Wiek Kredytobiorcy/Współkredytobiorcy 21 lat – 80 lat (Idg i s.c. – 70 lat).

 

Akceptowalne źródła dochodu:

 

 • umowa o pracę (czas nieokreślony, określony, umowa na zastępstwo, niepełny wymiar etatu)
 • mianowanie/powołanie
 • kontrakt (marynarski, wojskowy, menadżerski, sportowy)
 • świadczenie przedemerytalne, w tym urlop kolejowy i górniczy
 • emerytura, renta (rodzinna resortowa, strukturalna wyrównawcza)
 • jednoosobowa działalność gospodarcza
 • udział w spółce cywilnej
 • działalność rolnicza
 • działy specjalne produkcji rolnej
 • najem lokali (jako drugie źródło dochodu)
 • prezesi i członkowie zarządu
 • radni
 • osoby duchowne
 • rodzina zastępcza

 

Masz pytania, wątpliwości? Potrzebujesz pomocy z wnioskiem?

Nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą:

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest z pewnością najlepszym sposobem na szybkie zaspokojenie naszych potrzeb finansowych.

Ze względu na brak poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń, jest najszybszą formą uzyskania dodatkowej gotówki. Zaletą kredytu gotówkowego jest przede wszystkim swoboda w dysponowania pożyczonymi z banku pieniędzmi, ponieważ można przeznaczyć środki na dowolny cel.

Pamiętaj, że proces udzielenia kredytu gotówkowego oraz maksymalna kwota jaką może otrzymać kredytobiorca zależą prawie zawsze od indywidualnej sytuacji klienta. Bank w procesie przyznawania kredytu dokonuje oceny zdolności kredytowej, ale istnieją także procedury uproszczone, np. w przypadku stałych klientów banków, gdzie bank posiada historie wpływów, zawodu, sposobu zatrudnienia, firmy w której kredytobiorca jest zatrudniony.

przy wyborze kredytu należny uważać ponieważ nie wszystkie banki wyrażają zgodę udzielenie kredytu. Może się okazać, że nie będziesz mógł otrzymać kredytu ze względu na złą historie BIK lub brak zdolności. Najlepiej wcześniej zapytać o to bankowego doradcę gdyż częste zapytania do banków o udzielenie kredytu mogą mieć negatywne skutki.

 

Cechy kredytu gotówkowego

Umowa kredytu gotówkowego jest zawarta na określony okres, z reguły jest to od kilku do 144 miesięcy. W tym czasie klient spłaca zadłużenie w miesięcznych ratach – równych w każdym miesiącu lub malejących.

Godne uwagi są koszty kredytu gotówkowego na które składa się: oprocentowanie, prowizja, opłata przygotowawcza, opłata operacyjna za obsługę kredytu, ubezpieczenia.

Najlepszym wskaźnikiem kosztu kredytu jest – roczna rzeczywista stopa oprocentowania – RRSO to wskaźnik, który umożliwia porównywanie ofert różnych banków. RRSO jest ważnym aspektem, ponieważ uwzględnia wszystkie koszty wraz z odsetkami i innymi opłatami i prowizjami, które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, w relacji do kwoty otrzymanego kredytu.

Z pewnością na cenę kredytu może wpłynąć historia kredytowa klienta, ubezpieczenia, zabezpieczenia kredytu, kwota kredytu, okres spłaty.

Prawie zawsze bank pobiera również prowizję za udzielenie kredytu. Zazwyczaj może ona zostać doliczona do kredytu – wówczas podnosi ona kwotę kredytu i spłaca się ją w ratach.

 

Kredyt gotówkowy – czy warto?

Spotkałam się z wieloma opiniami o tym, że zadłużanie się to wręcz kula u nogi. Prawdopodobnie każdy kredyt, z którym się zmagasz, będzie obciążeniem. Jednak warto, abyś pamiętał, że jeśli rzeczywiście dopasujesz taki kredyt do swoich potrzeb, możesz ułatwić sobie życie, spełnić marzenia. Przede wszystkim kredyt czasem jest jedynym rozwiązaniem dla osób zmagających się z problemami finansowymi.

Reasumując jeżeli na przeszkodzie do realizacji marzeń stoi brak gotówki, lub masz trudną sytuację finansową warto pomyśleć o kredycie gotówkowym!!!

Translate »