Kredyt na bieżącą działalność

Zadzwoń i umów sie na spotkanie z naszym doradcą

Kredyt na bieżącą działalność

Twoja firma dynamicznie się rozwija i brakuje jej środków finansowych na dalszy rozwój? Zatory płatnicze powodują iż Twoje przedsiębiorstwo traci płynność finansową? Nieterminowe płatności Twoich kontrahentów powodują iż brakuje Ci środków na zaspokojenie wierzycieli? Prowadzisz działalność sezonową i co ciężko utrzymać Ci płynność finansową? Twoje przedsiębiorstwo ma przejściowe problemy finansowe lub tracisz zyski? Nie odpowiadają Ci sztywne raty kredytu gotówkowego i chcesz sam decydować o spłacie kredytu? Cenisz sobie niezależność i swobodę dysponowania dostępnym kredytem? Potrzebujesz szybko sfinalizować transakcję kredytową bez zbędnych formalności? Jesteś w nagłej potrzebie i szukasz dodatkowej gotówki dla swojej firmy ?

Znajdziemy najlepszą formę finansowania dla Twojej Firmy!!

Kredyt na Bieżącą Działalność ​ – ​ kredyt bankowy​ przeznaczony na finansowanie  działalności ​ przedsiębiorstwa​ , na przykład pokrycie części kosztów zatrudnienia personelu, kosztów administracyjnych, zakupu drobnego wyposażenia itp. Kredyty na bieżącą działalność pozwalają przedsiębiorstwu zapewnić ​ płynność finansową​  czyli umożliwiają regulowanie bieżących zobowiązań​ przy braku gotówki, która jest zamrożona np. w ​ należnościach​ od dłużników. Przedmiotem kredytu mogą być wszystkie gospodarczo uzasadnione i udokumentowane nakłady związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Forma kredytu udzielanego przedsiębiorcom na bieżącą działalność uzależniona jest m.in. od: celu kredytu, jego przeznaczenia
sytuacji finansowej kredytobiorcy rodzaju i rozmiarów prowadzonej działalności gospodarczej dotychczasowej współpracy z Bankiem posiadania rachunku bieżącego w Banku.

AKTUALNA OFERTA

60% kwoty kredytu zabezpieczone przez Bank Gospodarstwa Krajowego

  • Preferencyjne warunki finansowania już od 3,9% oprocentowania w skali roku
  • Bez prowizji za uruchomienie kredytu przy scoringu A
  • Elastyczność spłaty
  • Błyskawiczna decyzja o przyznaniu kredytu
  • Proste zasady – wystarczy PIT, KPiR lub wyciąg z konta
  • Bez zabezpieczenia i poręczenia osób trzecich
  • Do 550 000 zł
  • Zwrot jednej raty po pierwszym roku spłaty

Adres

54-001 Wrocław

ul. Stanisławowska 47

Telefon

tel. 727 936 256

 

Biuro czynne

Pon. – Piąt.:  08.00 – 20.00

Sobota: 09.00 – 16.00

Translate »