Kredyt Gotówkowy

Wybierz ofertę kredytową
lub
zadzwoń na poniższy numer

Kredyt Konsolidacyjny

Wybierz ofertę kredytową
lub
zadzwoń na poniższy numer

Kredyt dla Wolnych Zawodów

Wybierz ofertę kredytową
lub
zadzwoń na poniższy numer

Kredyt bez BIK

Wybierz ofertę kredytową
lub
zadzwoń na poniższy numer

Oferta Kredytowa

Kredyt Gotówkowy

Czasami warto skorzystać z pomocy doświadczonego eksperta finansowego, który będzie w stanie wskazać konkretne wady i zalety danego rozwiązania. Decydując się na współpracę ze mną, mogą Państwo liczyć na kompleksowe porównanie różnych ofert. Zaproponuję Tobie najlepsze rozwiązania na odpowiednim poziomie.

Kredyt Konsolidacyjny

Kredyty konsolidacyjne cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem na rynku finansowym.
Kredyt konsolidacyjny daje możliwość płacenia jednej raty zamiast regulowania kilku różnych zobowiązań (kredyty, Karty Kredytowe, Limity odnawialne, kredyty ratalne ) Często rata ta jest niższa niż suma dotychczasowych zobowiązań

Kredyt dla Wolnych Zawodów

Do grona uprzywilejowanych zawodów należą osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą jako lekarze, stomatolodzy, adwokaci, radcy prawni, komornicy, notariusze. Dodatkowo do profesjonalistów zaliczać się będą min. pielęgniarki/pielęgniarze, informatycy, geodeci, księgowi, farmaceuci, zarządcy nieruchomości, weterynarze, architekci, biegli rewidenci czy tłumacze przysięgli.

Kredyt bez BIK

Posiadasz negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)? Zdarzyło Ci się płacić raty z opóźnieniem? Banki odrzuciły Twój wniosek o kredyt? Rekomendacja „T” powoduje, że nie posiadasz dla banków zdolności kredytowej? To nie dyskwalifikuję Ciebie jako kredytobiorcy. Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

Adres

54-001 Wrocław

ul. Stanisławowska 47

Telefon

tel. 727 936 256

 

Biuro czynne

Pon. – Piąt.:  08.00 – 20.00

Sobota: 09.00 – 16.00

W życiu każdego z nas są takie zakupy, których dokonujemy raz na kilka lub kilkadziesiąt lat, np. mieszkanie czy samochód. Zazwyczaj są to wydatki, których nie jesteśmy w stanie sfinansować z bieżących środków i korzystamy z kredytów.

Na podstawie statystyk można stwierdzić, że większość z nas miała już jakieś doświadczenia z kredytem lub pożyczką. Pomimo, że oferty banków są bardzo rozbudowane, to na co dzień najczęściej mamy do czynienia z pięcioma rodzajami kredytów.

 

Rodzaje kredytów

Kredyt konsumpcyjny – zaciągany w celu sfinansowania określonych potrzeb kredytobiorcy np. zakupu samochodu czy telewizora. Okres spłaty może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat, a zabezpieczeniem są głownie dochody kredytobiorcy.

Kredyt hipoteczny – udzielany w celu zakupu nieruchomości lub realizacji inwestycji budowlanej. Charakteryzuje się długim okresem spłaty (nawet kilkadziesiąt lat) i złożonymi warunkami udzielenia. Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest tzw. hipoteka, ustanawiana na rzecz banku.

Kredyt inwestycyjny – przeznaczany jest na realizację przedsięwzięć powiększających majątek kredytobiorcy, np. zakup akcji czy długoterminowych papierów wartościowych.

Karta kredytowa – związana jest bezpośrednio z kontem bankowym i limitem kredytowym przyznanym przez bank. Oznacza to, że w ustalonym czasie możemy wykorzystać udostępnioną przez bank kwotę. Jeśli zwrócimy pieniądze w ustalonym czasie (tzw. grace period), nie płacimy żadnych odsetek.

Kredyt konsolidacyjny – szczególnie przydatny dla osób posiadających kilka kredytów i nieradzących sobie z zadłużeniem. Polega on na połączeniu kilku zobowiązań w jeden kredyt. Dzięki temu możliwe jest obniżenie miesięcznej raty i ułatwienie spłaty kredytu.

 

Czym różni się kredyt od pożyczki?

Natłok reklam i ofert spływających z różnych instytucji sprawia, że pojęcia „kredyt” i „pożyczka” zlewają się w jedno. Z punktu widzenia odbiorcy końcowego różnica wydaje się niewielka, ale faktyczne różnice prawne są znaczące.

Przede wszystkim kredytu mogą udzielić wyłącznie banki, a umowy kredytowe podlegają rygorom prawa bankowego. Umowa kredytu zawsze musi zawierać termin jego zwrotu jak i cenę w postaci różnego rodzaju opłat, prowizji i odsetek.

Natomiast pożyczki może udzielić każdy, kto posiada wolne środki, a do kwoty 500 zł nie potrzebna jest nawet forma pisemna umowy. Nie ma obowiązku określania ceny pożyczki ani terminu jej zwrotu. Umowa pożyczki regulowana jest przepisami kodeksu cywilnego.

Translate »