Wsparcie Prawne

Pełne wsparcie prawne w dziedzinie bankowej

Wsparcie Prawne

Zajmujemy się obsługą prawną Firmy oraz Klientów Indywidualnych. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe doradztwo w ich bieżącej działalności. Prowadzimy spraw z najwyższą starannością. Zapewniamy wszechstronne doradztwo w zakresie prawa i finansów. Naszym calem jest aby relacje z Klientami odbywały się na zasadach partnerskich, zapewniamy elastyczne warunki współpracy, oferujemy jasne zasady rozliczeń.

Odzyskiwanie Prowizji Bankowych

Zajmujemy się odzyskiwaniem kosztów bankowych. Jeżeli spłacili Państwo kredyt konsumencki przed czasem, skonsolidowali go lub przenieśli do innego banku to zgodnie ze stanowiskiem rzecznika finansowego i prezesa UOKiK, bank powinien oddać klientowi proporcjonalną część prowizji, której nie spłacił w ratach. Zapraszamy do bezpłatnej analizy umów kredowych spłaconych przed czasem jak rownież tych aktualnie istniejących. 

Dochodzenie należności i Windykacja

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc w dochodzeniu roszczeń finansowych na rzecz osób prawnych jak i Klientów Indywidualnych. Działamy na terytorium całego kraju. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie koordynować postępowania egzekucyjne również
na terenie Unii Europejskiej.
W sytuacji gdy Naszym Klientom nie udało się w sposób polubowny odzyskać należności, występujemy na drogę powództwa cywilnego przeciwko dłużnikowi. Po uzyskaniu tytułu
wykonawczego prowadzimy postępowanie egzekucyjne.

Prawo bankowe. Kredyty we franku szwajcarskim

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa bankowego i branży finansowej.
W ramach tej specjalizacji najczęściej reprezentujemy naszych klientów w sporach z bankami (kredyty w CHF, sprawy o zwrot prowizji).
Zajmujemy się również doradztwem w procesie uzyskiwania kredytów na realizację inwestycji, wspomagamy klientów w negocjacjach umów kredytowych i inwestycyjnych.
W związku z natłokiem informacji medialnych na temat sytuacji prawnej osób, które zaciągnęły kredyty powiązane z walutą obcą (najczęściej CHF) Kancelaria Adwokat Magdaleny Staniek w każdą środę w godzinach 14:00 – 16:00 udziela nieodpłatnych porad prawnych w zakresie roszczeń jakie przysługują konsumentom przeciwko bankom. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie lub uzyskania porady telefonicznej/ mailowej.

Adres

54-001 Wrocław

ul. Stanisławowska 47

Telefon

tel. 727 936 256

 

Biuro czynne

Pon. – Piąt.:  08.00 – 20.00

Sobota: 09.00 – 16.00

Translate »